0948 623 125 facebook

2 – izbový byt v dobrej lokalite s parkovaním na Bysterci.

99 900,00 €

LOKALITA

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - 2-izbový byt

Obytná plocha

51.43 m2

POČET IZIEB

2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230091

Ponúkame Vám na predaj byt s krásnym výhľadom do parku, ktorý umožňuje dokonalý kontakt s prírodou. Jeho jedinečnosťou je TOP lokalita Dolného Kubína, Veľký Bysterec, ulica Športovcov a najmä blízkosť športovísk, ktoré ocenia najmä jeho nadšenci.

Byt je v pôvodnom stave okrem plastových okien a nachádza sa v zateplenom bytovom dome s novým výťahom, na 1/10 podlaží. Jeho výmera je 51,43 m2 a umožňuje dotvorenie podľa vlastných predstáv a tým môže byť inšpiráciou pre nového majiteľa.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s balkónom, kuchyne a ďalšej izby. Je tu pôvodná, ale udržiavaná kúpeľňa so samostatným WC.

Súčasťou predaja je aj pivnica. Kúrenie je zabezpečené radiátormi napojenými na centrálny rozvod kúrenia pre celý bytový dom.

Občianska vybavenosť je na najvyššej možnej úrovni v rámci mesta Dolný Kubín. Pred bytovým domom je dostatok parkovacích miest, ktoré sú umiestnené mimo hlavnej cesty a tým umožnia pohodlný a bezpečný presun do bytového domu. V tesnej blízkosti sú ihriská, školy, škôlky, obchody, úrady, reštaurácie…

Pre viac informácií som Vám k dispozícii.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    2 – izbový byt v dobrej lokalite s parkovaním na Bysterci.