0948 623 125 facebook

Administratívna budova s parkovaním v centre mesta

dohodou

LOKALITA

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Komerčné objekty - administratívna budova

Obytná plocha

946 m2

Rozloha pozemku

878 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20220077

Ponúkame na predaj administratívnu budovu v Dolnom Kubíne, vrátane právoplatného administratívneho povolenia a spracovaného podnikateľského zámeru.

Budova sa vyznačuje jedinečnou lokalitou na hlavnom ťahu s obrovským pohybom chodcov a motoristov. Z toho tiež vyplýva vynikajúca viditeľnosť s veľkým marketingovým potenciálom pre budúce prevádzky.

V pešej dostupnosti sa nachádza nákupná zóna (TESCO, Kaufland, STOP SHOP, Lidl), vlaková a dve autobusové stanice. Areál budovy je možné otvoriť a presmerovať tok chodcov priamo pred vchod do budovy.

K budove prislúcha scelený pozemok o výmere 878 m2, ktorý ponúka veľkorysé súkromné parkovanie. V súčasnom stave je možné parkovať na vlastnom pozemku až 15 áut (11 voľne a 4 v garáži). Po prípadnej demolácií garáži kapacita parkovania ešte narastie. V blízkom okolí budovy sa nachádza ďalšie množstvo dostupných parkovacích plôch.

Budova je vo výbornom technickom stave so všetkými revíziami zo 4. kvartála 2022. V zmysle platného územného plánu je možná aj nadstavba budovy.

Budova pozostáva zo štyroch podlaží a to z jedného podzemného podlažia a troch nadzemných. Celková úžitková plocha priestorov budovy je 946 m2. V budove je k dispozícii 20 kancelárií.

S nehnuteľnosťou sa predáva aj projektová dokumentácia s právoplatným búracím povolením na garáže, ako aj podnikateľský zámer, ktorý je ihneď realizovateľný. Nehnuteľnosť je možné využiť aj akýmkoľvek iným spôsobom, vrátane zachovania alebo nadstavby garáží.

Kompletné informácie si môžete pozrieť aj na adrese www.kruhacdk.sk

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Administratívna budova s parkovaním v centre mesta