0948 623 125 facebook

Atraktívny pozemok s projektom v stavebnom konaní vo Veličnej

dohodou

LOKALITA

okres Dolný Kubín, Veličná

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Pozemky

Rozloha pozemku

5214 m2

VYUŽITIE NEHNUTEĽNOSTI

Ľahká priemyselná výstavba

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230000639

Ponúkame na predaj investičnú príležitosť na ideálnom mieste. Jedná sa o stavebný pozemok so stavebným povolením, nachádzajúci sa v strategickej lokalite obce Veličná, okres Dolný Kubín. Tento pozemok, pozostávajúci z troch parciel, má celkovú rozlohu 5 214 m² a je situovaný pri hlavnom ťahu, čo zabezpečuje vynikajúcu dostupnosť.

Pozemok má platný územný plán na výstavbu plôch výroby, skladov a zariadení technického vybavenia. Má schválenú cestnú prípojku, zaplatený pripojovací poplatok a vybudovaný pripojovací bod na elektriku, čo zjednodušuje začiatok výstavby. Tiež je schválené vyňatie z pôdneho fondu a je k dispozícii stavebný projekt s podanou žiadosťou o stavebné povolenie, pričom stavebné konanie sa už začalo.

Obec už zrealizovala vodopravné práce, avšak vybudovanie vodovodu bude v réžii staviteľa na vzdialenosť približne 300 metrov. Tento pozemok je ideálny pre podnikateľské zámery, ktoré vyžadujú veľké výrobné alebo skladové priestory v dostupnej a dobre napojenej lokalite.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť na investíciu do atraktívneho stavebného pozemku s kompletnou infraštruktúrou a výbornou polohou. Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás prosím kontaktujte.

Váš úspešný projekt začína práve tu!

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Atraktívny pozemok s projektom v stavebnom konaní vo Veličnej