0948 623 125 facebook

Exkluzívny 1-izbový apartmán v centre Bešeňovej

107 900 €

LOKALITA

Bešeňová, okres Ružomberok

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - garsónka, 1-izbový byt

Obytná plocha

38 m2

POČET IZIEB

1

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 3754

Ponúkame na predaj tento nádherný 1-izbový apartmán  ktorý sa nachádza v centre Bešeňovej v polyfunkčnom dome MyMara, ktorý bol skolaudovaný v roku 2019.
 
Samotný byt má výmeru 38 m2 a dispozične pozostáva z kuchynky, chodby, WC, kúpeľne, obytnej izby s balkónom a predáva sa kompletne zariadený ako ho vidíte na fotkách okrem manželskej postele.
 
Apartmán disponuje veľkou pivnicou, do ktorej sa zmestí komplet športové vybavenie a vlastným parkovacím miestom. Veľkou výhodou je interiérový výťah, s ktorým sa pohodlne dostanete k apartmánu, ale aj do suterénu, kde sa nachádzajú pivničné kobky.
 
Obrovským benefitom je aj reštaurácia s cukrárňou a s presklenou zimnou terasou, ktorá je situovaná na prízemí apartmánového domu s oddeleným vstupom pre externých hostí, ktorí nemajú prístup do obytnej časti.
 
Apartmán je možné využívať pre seba, svojich príbuzných a známych alebo komerčne prenajímať .
 
Bešeňová patrí medzi TOP rekreačné lokality na Slovensku. Ponúka bohaté možnosti zimnej aj letnej rekreácie, doplnenej v každom prípade o nádhernú prírodnú scenériu.

Apartmán je možné rezervovať hneď s prepisom vlastníckeho práva v jeseni 2022. Podrobnejšie info Vám rád poskytnem telefonicky.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Exkluzívny 1-izbový apartmán v centre Bešeňovej