0948 623 125 facebook

Exkluzívny apartmán v projekte LEBENSKI vo Vysokých Tatrách

219 000,00 €

LOKALITA

okres Poprad, Vysoké Tatry

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - Apartmán

Obytná plocha

41.53 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230000652

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 1 – izbový apartmán v projekte apartmánového domu LEBENSKI vo Vysokých Tatrách. Apartmánový dom sa nachádza v Hornom Smokovci, v časti s názvom Pekná Vyhliadka. Horný Smokovec patrí do katastrálneho územia Starého Smokovca, ktorý je administratívnym a rekreačným centrom Vysokých Tatier. Jeho centrum, vrátane obchodov, reštaurácií, atrakcií a ďalšej bohatej občianskej vybavenosti, je od projektu Lebenski vzdialené chôdzou približne 5 minút.

Jedinečná poloha Apartmánového domu Lebenski automaticky definovala latku pre najvyššiu úroveň architektúry, materiálov a prístupu k okolitému prostrediu, vrátane zelených riešení. Tak, aby sme mohli spokojne povedať, že projekt Lebenski je nadčasový a hodný Vysokých Tatier, a to aj pri pohľade cez optiku najnáročnejšieho zákazníka.

Samotný 1 – izbový apartmán je umiestnený na 1. podlaží. Pozostáva zo zádveria, z veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou a spálňou a kúpeľne spojenej s WC. K apartmánu prislúcha pivnica / sklad a terasa o výmere 8,82 m2 Moderne navrhnutý 1 – izbový apartmán s veľkými preskleniami a s výhľadom na Vysoké Tatry mu dodávajú punc výnimočnosti a luxusu.

Apartmán bude vyhotovený vo vysokom štandarde:

V celom objekte sa bude nachádzať prémiová polyuretánová liata podlaha, ktorá bude nielen v apartmánoch ale aj v spoločných priestoroch a na schodiskách. V interiéroch budú použité vysoko kvalitné hladké sadrové omietky so sadrovou stierkou. Súčasťou mezonetových apartmánov budú exkluzívne drevené obklady stropu. V interiéroch všetkých apartmánov budú prvotriedne bezfalcové dvere s výplňou MDF, ktoré, vďaka skrytým pántom v obložkových zárubniach, poskytnú dokonalý estetický zážitok.
Vysoko kvalitné drevené okná svojou podstatou prirodzene zapadajú do horského prostredia. Vďaka tepelnoizolačnému trojsklu tiež zabezpečia vysoký zvukový a tepelnoizolačný komfort.
V každom apartmáne bude inštalovaná TV zásuvka spolu so zásuvkou na pripojenie k optickému internetu. Ak prídete na elektromobile, budú vám k dispozícii dve nabíjacie miesta priamo na vlastnom parkovisku apartmánového domu. Výťah bude od renomovaného výrobcu. Prístup do apartmánov bude možné manažovať na diaľku, a to vďaka inteligentným kľučkám.
V kúpeľniach s funkčným a nadčasovým dizajnom použijeme prémiovú sanitu značky Laufen a vysoko kvalitné batérie Grohe. V kúpeľniach bude zaujímavý obklad typu terrazzo. V mezonetových apartmánov bude čerešnička v podobe voľne stojacich vaní z liateho mramoru. Vo väčšine apartmánoch sú štandardom privátne sauny.

Detailné informácie o apartmáne a celom projekte si môžete pozrieť na:

A07

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Exkluzívny apartmán v projekte LEBENSKI vo Vysokých Tatrách