0948 623 125 facebook

Hotel Oravan pod Oravským hradom – VÝRAZNÁ ZĽAVA

549 000 €

LOKALITA

okres Dolný Kubín, Oravský Podzámok

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Komerčné objekty - iný komerčný objekt

Obytná plocha

3513 m2

Počet poschodí

2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 825

Ponúkame Vám na predaj Hotel ORAVAN, ktorý je výnimočnou historickou budovou nachádzajúci sa v turistami obľúbenej oravskej obci Oravský Podzámok v lokalite okresného mesta Dolný Kubín
Objekt s celkovou rozlohou 3 513 m2 prešiel čiastočnou rekonštrukciou počas predchádzajúcich 15 rokov a jeho dispozícia pozostáva z :  
 
prvé nadzemné podlažie, kde sa nachádza recepcia spojená s kaviarňou s kapacitou 20 ľudí, školiaca miestnosť s kapacitou 50 ľudí, piváreň s terasou pre 70 ľudí a sanita.

Na druhé nadzemné podlažie vedie zaujímavé kamenné schodisko, kde možno nájsť štýlovú reštauráciu s kapacitou cca 80 miest a krásnym výhľadom na Oravský hrad z terasy. V zadnej časti tohto podlažia sa nachádza osem dvojlôžkových izieb. Každá izba je vybavená kúpeľňou s WC a televízorom.

Tretie nadzemné podlažie ponúka dva samostatné, vkusne zariadené apartmány. V strešnom priestore sa nachádza krov, kde je schválené štúdia pamiatkovým úradom s možnosťou výstavby ďalších ubytovacích jednotiek.

Súčasťou hotela sú taktiež garáže, piváreň, klenbová vínna pivnica a parkovisko, ktoré je zabezpečené priamo pred hotelom s kapacitou 15 až 20 miest. Objekt poskytuje ubytovanie pre personál a súčasťou je tiež dopravný výťah na 100 kg. Hotel poskytuje ústredné kúrenie, ktoré je na pevné palivo a vykuruje sa radiátormi. Objekt je napojený na obecný vodovod, a ohrev teplej vody je zabezpečený bojlermi.. Odpad je  riešený čističkou, ktorá patrí do vlastníctva hotelu a taktiež pozemok na ktorom sa čistička nachádza. Elektrickú energiu zabezpečuje vlastný elektrický transformátor. Plyn je zavedený priamo na pozemku.Do obce Oravský Podzámok každoročne smerujú tisíce turistov z celého sveta. Je to jedna z najvyhľadávanejších atrakcií Slovenska a dominantou Oravského kraja.
V blízkom okolí Oravského Podzámku čakajú na návštevníkov tohto nádherného kraja rôzne zaujímavosti a lákadlá. Neďaleké Západné Tatry, lyžiarske strediská Spálená, Kubínska hoľa, Malinô Brdo, Jasná v Nízkych Tatrách, len 2 km vzdialené rýchlo rozvíjajúce sa stredisko Racibor (www.racibor.sk) a množstvo iných regionálnych stredísk. AquaparkyTatralandia, Bešeňová a Oravice. Múzeum Oravskej dediny v Zuberci, Oravská priehrada, Liptovská Mara a veľa iných.
 
 

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Hotel Oravan pod Oravským hradom – VÝRAZNÁ ZĽAVA