0948 623 125 facebook

Jedinečný dvojpodlažný byt s galériou na Bysterci

LOKALITA

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - 2-izbový byt

Obytná plocha

66 m2

POČET IZIEB

2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 4274016

Ponúkame Vám na predaj jedinečný dvojpodlažný byt v najvyhľadávanejšej lokalite Dolného Kubína, na Veľkom Bysterci, ulica SNP.
Jedinečnosť bytu spočíva v jeho dispozičnom riešení a nadštandardným komfortom bývania. Byt je umiestenný v novostavbe, nadstavbe bytového domu. Byt je určený pre toho najnáročnejšieho klienta, ktorý potrebuje výnimočné bývanie s najlepšou občianskou vybavenosťou.

Samotný byt pozostáva z dvoch podlaží, ktoré sú prepojené štýlovým točitým schodiskom a galériou, ktorá udáva priestoru nový rozmer. Na prvom podlaží je vstupná chodba, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a lodžiou. Ďalej je tu krásna kúpeľňa so samostatným WC a šatník. Druhé podkrovné podlažie pozostáva zo spálne a pracovne.

Súčasťou predaja bytu je kompletné zariadenie bytu (podľa fotodokumentácie). V byte je nainštalovaná klimatizácia. Kúrenie je zabezpečené radiátormi napojenými na centrálny rozvod kúrenia pre celý bytový dom. Mesačné náklady na bývanie sú približne 130 eur. Náklady znižujú solárne panely umiestnené na streche bytového domu, ktorými sa zohrieva teplá voda. Bytový dom má nainštalované nové moderné výťahy.

Veľký potenciál bytu spočíva v možnosti prestavby bytu na plnohodnotný trojizbový byt. Konštrukčne je možné vysunúť časť obývacej izby do priestoru lodžie, čím by sa časť obývacej izby mohla oddeliť a vytvorila by sa tak ďalšia izba.

Občianska vybavenosť je na najvyššej možnej úrovni v rámci mesta Dolný Kubín. Pred bytovým domom je dostatok parkovacích miest, v blízkosti sú ihriská, školy, škôlky, obchody, úrady, reštaurácie……

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Jedinečný dvojpodlažný byt s galériou na Bysterci