0948 623 125 facebook

Kompletne zariadená garsónka na prenájom v novostavbe

570,00 €mes.

LOKALITA

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - 2-izbový byt

Obytná plocha

25 m2

Poschodie

2

Počet poschodí

4

POČET IZIEB

2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230000681

Ponúkame vám výnimočnú príležitosť stať sa nájomníkom tohto krásneho bytu v srdci jednej z najžiadanejších lokalít. Tento byt je umiestnený v nedávno postavenej budove, čo zaručuje moderné vybavenie a prvotriedne vyhotovenie.

Moderné a štýlové zariadenie:
Vstúpte do tohto bytu a ocitnite sa v priestore, ktorý je nielen kompletne zariadený, ale aj vkusne navrhnutý s dôrazom na moderné detaily. Očarí vás moderný nábytok, kvalitné spotrebiče a vkusné doplnky, ktoré dotvárajú atmosféru útulnosti a elegancie.

Kompletná občianska vybavenosť:
Okrem výnimočného bytu sa môžete tešiť aj na kompletnú občiansku vybavenosť v blízkom okolí. Obchody, reštaurácie, kaviarne a školy sú v pohodlnom dosahu, čo zabezpečuje pohodlný a bezstarostný životný štýl.

Príjemné a čisté okolie:
Byt o výmere 25 m2 sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí, kde sa budete cítiť ako doma. Čisté ulice, pekné parky a priateľskí susedia vytvárajú ideálne prostredie pre relaxáciu a oddych po náročnom dni.

Rôznorodé aktivity:
Okrem toho, že bývanie v tomto byte zabezpečuje pohodlie a komfort, môžete si vychutnať aj rôznorodé aktivity v okolí. Či už ste fanúšikom športu, kultúry alebo prírody, nájdete tu vždy niečo, čo vás zaujme a bude vám potešením.

Energie v cene nájmu:
Energie a internet sú zahrnuté v cene nájmu. Cena nájmu je 570 eur/ mesiac. Depozit je 570 eur/ mesiac a odplata pre RK 570 eur.
Byt je voľný ihneď.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Kompletne zariadená garsónka na prenájom v novostavbe