0948 623 125 facebook

Krásna drevenica pri rieke Orava pod Oravským Hradom

97 000 €

LOKALITA

okres Dolný Kubín, Oravský Podzámok

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Chalupy, chaty - chalupa, rekreačný domček

Obytná plocha

394 m2

Rozloha pozemku

394 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 4273942

Ponúkame Vám na predaj veľmi zachovalú pôvodnú drevenicu v malebnej obci Dolná Lehota priamo pod Oravským hradom, najnavštevovanejším hradom Slovenska.

Drevenica pozostáva z prednej drevenej časti, kde sa nachádza obývacia izba, kuchyňa, spálňa. Na drevenicovú časť je napojená murovaná časť, kde je funkčná kúpeľňa a ďalšia izba. Na murovanú časť obytnej časti sú napojené zadné stavy a to chliev, dreváreň a humno.

Drevenica je čiastočne podpivničená.

Drevenica je napojená na inžinierske siete (elektrina a voda), odpad je riešený žumpou. Drevenica je v dobrom stave, čo sa týka kvality dreva, prístavba je tiež v dobrom stave bez zmien v statike a bez prasklín. Strešná väzba je v dobrom stave, potrebná je len výmena strešnej krytiny. Steny drevenice sú omietnuté, podlahy sú drevené. Elektrické a vodovodné rozvody sú plne funkčné. Drevenica bola donedávna plnohodnotne obývaná.

Drevenicu je možné prerobiť na celoročné bývanie, ale taktiež je možné ponechať jej jej rekreačný charakter a využívať ju na vlastnú rekreáciu alebo na komerčný prenájom. Drevenica sa nachádza v neobjavenej perle turizmu na Orave V blízkosti je Oravský hrad, priamo popri drevenici sa v letných mesiacoch plavia tradičné plte. Ďalej Orava poskytuje Aquapark Oravice s Lyžiarskym strediskom, Západné Tatry, Lyžiarske stredisko SKI Kubínska hoľa, Malá Fatra, Oravská úvraťová železnička.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Krásna drevenica pri rieke Orava pod Oravským Hradom