0948 623 125 facebook

Lukratívny dvojpodlažný apartmán priamo na zjazdovke v Oravskej Lesnej.

259 000,00 €

LOKALITA

okres Námestovo, Oravská Lesná

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - Apartmán

Obytná plocha

78 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230077

Ponúkame na predaj výnimočný, kompletne zariadený dvojpodlažný apartmán priamo pri lyžiarskom svahu v Oravskej Lesnej v lyžiarskom stredisku Orava Snow.

Apartmán sa nachádza v novostavbe apartmánového domu Vila Erdődy. Komplex je postavený z nadštandardných materiálov vrátane veľkých presklených plôch a veľkometrážnych terás.

Samotný apartmán pozostáva z dvoch podlaží, na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa, obývacia izba spojená s kuchyňou a spálňa. Obývacia izba a aj spána majú každá svoju vlastnú terasu. Na poschodí apartmánu sa nachádza štýlová podkrovná izba s preskleným štítom.

Apartmán je kompletne, kvalitne a štýlovo zariadený vrátane jedinečných drevených obkladov. . V apartmáne je elektrické podlahové vykurovanie. K bytu patrí vlastná pivnica/lyžiareň so sušičom na lyžiarky a stojanom na lyže. V cene apartmánu je zahrnuté jedno parkovacie miesto.

Apartmánový dom je umiestnený tak, že hraničí priamo so zjazdovkou. K apartmánovému domu bude patriť detské ihrisko, vonkajšia kaďa. V blízkosti je reštaurácia.

Lyžiarske stredisko Orava Snow je rýchlo sa rozrastajúce stredisko, v ktorom máte istotu kvalitnej lyžovačky s dostatkom snehu. V lete sú k dispozícii cyklotrasy, Oravská lesná železnička a iné……

V rámci komplexu je možné aj vyťažovanie a upratovanie apartmánu.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Lukratívny dvojpodlažný apartmán priamo na zjazdovke v Oravskej Lesnej.