0948 623 125 facebook

Na predaj 1-izbový apartmán v projekte Bešeň

118 800 €

LOKALITA

Bešeňová, okres Ružomberok

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - garsónka, 1-izbový byt

Obytná plocha

41 m2

POČET IZIEB

1

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20220082

Realitná kancelária Orea Vám exkluzívne ponúka na predaj apartmán v apartmánovom dome Bešeň v Bešeňovej.

Apartmán s balkónom a pivničnou kobkou má výmeru 41 m2, s možnosťou odpočtu DPH.

Apartmán je dodávaný v štandarde, ktorý zahŕňa kompletná elektroinštalácia, kúrenie, zdravotechnika a vzduchotechnika, vrátane kvalitných povrchových úprav stien a stropov hladkou vnútornou omietkou s bielym náterom, keramické obklady a dlažby, zariaďovacie predmety v kúpeľniach a WC (vr. samostatného elektrického ohrievača vody), laminátové podlahy, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, vchodové protipožiarne dvere a prípravu na osadenie kuchynskej linky.

Apartmánový dom Bešeň sa nachádza v srdci Liptova, v známej obci Bešeňová, ktorá patrí medzi špičku rekreačných oblastí Slovenska. Nie je tak len kvôli obľúbenému Aquaparku Bešeňová, ale aj vďaka ďalším možnostiam letnej alebo zimnej rekreácie, ktoré ponúka krásna okolitá príroda. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú Nízke Tatry, Západné Tatry, Chočské vrchy alebo Liptovská Mara.

Bešeň prináša apartmány, ktoré sú orientované na aktívnych zákazníkov. Pohodlie zabezpečí optimálna dispozícia, balkón alebo lodžia pri každom apartmáne, vysokorýchlostný internet, interiérový výťah alebo vlastná pivnica, do ktorej je možné uskladniť bicykle, lyže a iné športové náčinie. Každý kupujúci získa v cene apartmánu parkovacie miesto.

K bezpečnosti a komfortu prispeje kamerový systém, keyboxy alebo elektronický vrátnik. K dispozícii je aj malý súkromný park vo vnútrobloku apartmánového domu.

Či už budete svoj apartmán využívať pre seba, svojich známych alebo ho budete komerčne prenajímať, sme presvedčení, že sa vaša investícia do projektu Bešeň zúročí nad očakávanie. Ak budete pri prenájme využívať platformy ako Airbnb alebo Booking.com, zabezpečíme vám zmluvný servis apartmánov (upratovanie, pranie, odovzdanie apartmánu a pod.).

Práve prebiehajúca kolaudácia Vám zaručuje dodanie a odovzdanie apartmánu v priebehu pár týždňov. Ak Vás ponuka zaujala a chcete vidieť apartmán ktorý je už kompletne dokončený v štandarde, neváhajte a ozvite sa mi.

Kompletné info o projekte nájdete na stránke https://apartmanybesen.sk/

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Na predaj 1-izbový apartmán v projekte Bešeň