0948 623 125 facebook

Obchodný priestor v centre Bešeňovej

189 000 €

LOKALITA

Bešeňová, okres Ružomberok

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Skladové priestory - obchodné

Obytná plocha

87 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20220102

Realitná kancelária Orea Vám exkluzívne ponúka na predaj alebo prenájom obchodný priestor v apartmánovom dome Bešeň v Bešeňovej.

Priestor má výmeru 87 m2 a je dodávaný ako holopriestor, ktorý zahŕňa kompletné elektroinštalácie, kúrenie, zdravotechniku, vrátane povrchových úprav stien a hladkou vnútornou omietkou s bielym náterom a pohľadového betónu stropu.

Úpravy podláh, interiérové dvere, zariaďovacie predmety a sociálne zariadenia budú samostatne nacenené a účtované kupujúcemu podľa jeho zadania a špecifikácie.

K priestoru patria 2 parkovacie miesta.

Apartmánový dom Bešeň sa nachádza v srdci Liptova, v známej obci Bešeňová, ktorá patrí medzi špičku rekreačných oblastí Slovenska. Nie je tak len kvôli obľúbenému Aquaparku Bešeňová, ale aj vďaka ďalším možnostiam letnej alebo zimnej rekreácie, ktoré ponúka krásna okolitá príroda. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú Nízke Tatry, Západné Tatry, Chočské vrchy alebo Liptovská Mara.

Bešeň prináša okrem obchodného priestoru apartmány, ktoré sú orientované na aktívnych zákazníkov. Pohodlie zabezpečí optimálna dispozícia, balkón alebo lodžia pri každom apartmáne, vysokorýchlostný internet, interiérový výťah alebo vlastná pivnica, do ktorej je možné uskladniť bicykle, lyže a iné športové náčinie. Každý kupujúci získa v cene apartmánu parkovacie miesto.

K bezpečnosti a komfortu prispeje kamerový systém, keyboxy alebo elektronický vrátnik. K dispozícii je aj malý súkromný park vo vnútrobloku apartmánového domu.

Ak Vás ponuka zaujala a chcete vidieť priestor ktorý je už kompletne dokončený pre nového majiteľa, neváhajte a ozvite sa mi.

Cena obchodného priestoru je 189 000 € + DPH. Cena pri nájme je 900 € + DPH a energie.

Kompletné info o projekte nájdete na stránke https://apartmanybesen.sk/

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Obchodný priestor v centre Bešeňovej