0948 623 125 facebook

Prenájom polyfunkčnej haly v Ružomberku

dohodou

LOKALITA

okres Ružomberok, Ružomberok

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Skladové priestory - skladovacie

Obytná plocha

2020 m2

Poschodie

2

Počet poschodí

2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 4273892

Ponúkame na prenájom polyfunkčnú halu situovanú na výbornom logistickom bode bývalého areálu Texicom v Ružomberku, ktorý prepája geografický trojuholník miest Martin, Dolný Kubín a Liptovský Mikuláš.

Jedná sa o čerstvo zrekonštruované skladové a administratívne priestory, pričom sklady tvoria rozlohu cca 1 500 m2 a administratíva 440 m2.

Administratívne priestory sa nachádzajú v hlavnej dvojpodlažnej budove s plastovými oknami, plávajúcou podlahou, podlahovým vykurovaním a oddeleným sociálnym zariadením, nachádzajúcim sa na obidvoch podlažiach. Sú veľmi vzdušné a svetlé s modernými prvkami ako napr. elektrické rozvodové skrinky v podlahe, vlastná IT miestnosť atď.

Budova má tri samostatné vchody, pričom jeden z nich je cez vyťahovaciu bránu ovládanú elektricky. Objekt je dispozične prepojený viacerými halami s možnosťou uskladnenia alebo aj výroby, pričom časť z nich je vykurovaná a časť bez vykurovacieho systému.

Objekt má vlastnú kotolňu s novými plynovými kotlami je napojený na elektriku, vodu a kanalizáciu. Je zabezpečený kamerovým systémom a alarmom pre celú budovu. Výhodou je tiež vlastné parkovisko so 6 – 7 státiami.

Nehnuteľnosť sa prenajíma v celosti ale aj oddelene na základe individuálnych požiadaviek záujemcov.

V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať.Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Ružomberok. Plocha: úžitková 2020m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Prenájom polyfunkčnej haly v Ružomberku