0948 623 125 facebook

Priestranný 2 – izbový apartmán v projekte Hillside

190 000 €

LOKALITA

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - 2-izbový byt

Obytná plocha

48 m2

POČET IZIEB

2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 4274000

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 2 – izbový apartmán v jedinečnom projekte Hillside na Kubínskej holi, v jednom z najrýchlejšie sa rozrastajúcich lyžiarskych stredísk na Slovensku.

Projekt apartmánových domov Hillside ponúka výnimočnú architektúru, kvalitné materiály, dokonalé umiestnenie do krásnej Oravskej prírody a v neposlednom rade nádherné výhľady na Západné Tatry, Chočské vrchy, Malú Fatru a Kubínsku hoľu. Projekt Hillside pozostáva z troch veží X, Y a Z.

Súčasťou projektu Hillside je wellnesové centrum v stredovej veži Y. Wellnesové centrum pozostáva z vírivej vane, fínske sauny, parnej sauny, interiérového a exteriérového tepidária s výhľadom na Západné Tatry.

Samotný apartmán sa nachádza vo veži ,,X“ Apartmán pozostáva z priestrannej obývacej izby spojenej s kuchynskou časťou a jedným balkónom/terasou. Ďalej je tu jedna spálňa s francúzskymi oknami. Kúpeľňa je spojená s WC a sprchovým kútom. Z apartmánu je nádherný výhľad na Západné Tatry. Byt je zariadený v štandarde, plávajúce podlahy, zariadená kúpeľňa so sanitou a obkladmi.

Apartmán je vykurovaný elektrickým podlahovým kúrením. K apartmánu patrí jeden priestranný veľkometrážne balkón/terasa. K apartmánu patrí tiež veľká pivnica v suteréne apartmánového domu. Vo všetkých vežiach sú kvalitné výťahy. K apartmánu patrí jedno parkovacie miesto pred apartmánovým domom.

Apartmán je možné využívať na pre vlastnú potrebu rekreačného vyžitia ale taktiež na komerčné prenajímanie. Apartmánové domy Hillside sa nachádzajú približne 800 m od lyžiarskeho strediska SKI Kubínska hoľa, ktorého zimná sezóna je na špičkovej úrovni no letná sezóna príliš nezaostáva vďaka budovaniu nových atrakcií (jazero, člnkovanie, bike park, zipline, detský park, tarzania, náučný chodník, terénne trojkolky,)

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Priestranný 2 – izbový apartmán v projekte Hillside