0948 623 125 facebook

Priestranný 3 izbový byt v obci Krivá

dohodou

LOKALITA

Krivá, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - 3-izbový byt

Obytná plocha

75 m2

Poschodie

1

POČET IZIEB

3

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230000605

Ponúkame vám na predaj priestranný 3-izbový byt o rozlohe 75 m², ktorý sa nachádza v rozvíjajúcej obci Krivá, okres Dolný Kubín. Byt je situovaný na vyvýšenom prízemí bytového domu a je v pôvodnom stave, čo novým majiteľom umožňuje upraviť si ho podľa vlastných predstáv.

Interiér bytu pozostáva z kuchyne spojenej s obývačkou, dvoch veľkých priestranných izieb, špajze, kúpeľne a oddeleného WC. Byt je orientovaný na juh, čo zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla po celý deň. Má veľký balkón a vymenené plastové okná prispievajú k lepšej izolácii a úspore energie.

Vykurovanie je riešené krbom a elektrickými konvektormi, čo zaručuje teplo a pohodlie počas chladných mesiacov. K bytu patrí aj záhradka v areáli bytovky, ideálna na relax alebo pestovanie vlastnej zeleniny. Súčasťou je tiež sklad na drevo a dve veľké pivnice, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru.

Mesačné náklady na vodu a fond opráv sú približne 0 € elektrina je účtovaná podľa spotreby. Lokalita je tichá a pokojná, ideálna pre rodiny alebo páry, ktoré hľadajú únik od mestského ruchu, no zároveň ocenia dobrú dostupnosť do mesta Dolný Kubín. V obci Krivá je tiež výborná pracovná príležitosť vo svetoznámej firme MTS.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Priestranný 3 izbový byt v obci Krivá