0948 623 125 facebook

Rodinný dom/investičná príležitosť v Oravskom Podzámku

199 900,00 €

LOKALITA

okres Dolný Kubín, Oravský Podzámok

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinné domy

Rozloha pozemku

1171 m2

Počet poschodí

1

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230030

Oravský Podzámok

Ponúkame na predaj rodinný dom priamo v centre najnavštevovanejšej obce na Orave – Oravský Podzámok.

Rodinný dom je v pôvodnom stave s veľkým pozemkom o rozmere 1 171 m2. Je to vynikajúca investičná príležitosť, keďže dom má dve obytné jednotky – 3 izbový byt a 1 – izbový byt. V suteréne sa nachádzajú klenbové pivnice, ktoré majú potenciál kaviarne alebo reštaurácie, poprípade iného investičného zámeru. Má veľkú ohraničenú a slnečnú záhradu so vstupom pre auto. Bytové jednotky sú napojené na elektriku, vodu a kanalizáciu. Taktiež je tu možnosť napojenia sa na plyn. Zdrojom tepla sú radiátory, ktoré sú vykurované elektrikou a tiež kachľové pece. Dom je suchý, stále vykurovaný a obývaný no možný k odpredaju ihneď.

Táto atraktívna nehnuteľnosť sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Oravského hradu, na ktorý je krásny výhľad. Práve kvôli hradu je táto obec turistami obľúbená. Taktiež sa tu nachádza lyžiarske stredisko SKI Racibor, reštaurácie, kaviarne a rôzne oravské expozície.

Samotná nehnuteľnosť má aj svoju históriu – bola súčasťou Oravského komposesorátu a bolo to letné sídlo bratov Čapkovcov.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Rodinný dom/investičná príležitosť v Oravskom Podzámku