0948 623 125 facebook

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Krušetnici

99 900,00 €

LOKALITA

Krušetnica, okres Námestovo

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinné domy

Obytná plocha

300 m2

Rozloha pozemku

1145 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230036

V obci Krušetnica, ktorá leží v Podbeskydskej vrchovine, ponúkame na predaj rodinný dom umiestnený na rovinatom pozemku a záhrada postupne prechádza do svahovitej časti. Nachádza sa priamo pri cestnej komunikácii.

Rodinný dom je po čiastočnej rekonštrukcii, pripravený na dotvorenie podľa vlastných predstáv.

Pozostáva zo suterénu v 1/4 domu, z dvoch podlaží a podkrovia. V suteréne sa nachádza kotolňa s vlastným vchodom na záhradu. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, obývacia izba, 1 samostatná izba, kúpeľňa s WC a komora. Schodiskom sa prechádza do 2.NP, kde sa nachádzajú 3 izby, kúpeľňa s WC a sklad. Nasleduje podkrovie, ktoré má svojou rozlohou obrovský potenciál na dotvorenie ďalšej obytnej zóny.

Kúrenie je zabezpečené s kotlom na pevné palivo. Rodinný dom je napojený na elektrinu, vodu a odpad má zabezpečený septikom. Má pôvodné okná a strešnú krytinu – plech.

Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii je možné využívať na trvalé bývanie s pomerne širokou občianskou vybavenosťou (autobusová zastávka v blízkosti, obchod, základná a materská škola,…), taktiež aj na rekreačné využitie (komerčný prenájom alebo vlastná rekreácia). V blízkosti je vyhľadávané lyžiarske stredisko SKI Krušetnica, svojho druhu jedinečné Múzeum kávy, Oravský hrad, najnavštevovanejší hrad Slovenska, Oravská priehrada, Termálne kúpaliská Oravice… .

Pre viac informácií som Vám k dispozícii.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Rodinný dom s veľkým pozemkom v Krušetnici