0948 623 125 facebook

Rodinný dom vo Vasiľove

99 900,00 €

LOKALITA

okres Námestovo, Vasiľov

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinné domy

Rozloha pozemku

708 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230024

Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnom prostredí Oravskej kotliny, v obci Vasiľov, ktorý je umiestnený na mierne svahovitom pozemku a nachádza sa priamo pri cestnej komunikácii.

Rodinný dom je po čiastočnej rekonštrukcii, pripravený na dotvorenie podľa vlastných predstáv.

Pozostáva zo suterénu a dvoch podlaží. V suteréne sa nachádza kotolňa, pivnica a sklad. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, obývacia izba a 2 samostatné izby, z ktorej je 1 v pôvodnom stave, kúpeľňa a veranda. Schodiskom sa prechádza do 2.NP, kde sa nachádzajú 3 izby, ktoré majú veľký potenciál pre vytvorenie ďalšej obytnej zóny a sú v pôvodnom stave.

Kúrenie je zabezpečené s kotlom na pevné palivo, v kombinácii s elektrickým. Rodinný dom je napojený na elektrinu, vodu a kanalizáciu. Má plastové okná v suteréne a 1.NP a strešnú krytinu – plech.

K rodinnému domu patrí studňa a rozsiahla prístavba, ako je dielňa, garáž, sklad a dreváreň, ktoré majú potenciál pre vytvorenie letnej kuchyne a ďalšej oddychovej zóny.

Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii je možné využívať na trvalé bývanie s dobrou občianskou vybavenosťou (autobusová zastávka v blízkosti, obchod, základná a materská škola,…), taktiež aj na rekreačné využitie (komerčný prenájom alebo vlastná rekreácia). V blízkosti je Oravský hrad, najnavštevovanejší hrad Slovenska, SKI Zábava Hruštín, Termálne kúpaliská Oravice… .

Uvedenú nehnuteľnosť je nutné kúpiť iba s použitím vlastných finančných prostriedkov, bez hypotekárneho úveru.

Pre viac informácií som Vám k dispozícii.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Rodinný dom vo Vasiľove