0948 623 125 facebook

SKOLAUDOVANÉ: Byty v jedinečnom projekte Zelená lipa v Dolnom Kubíne na predaj

LOKALITA

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - 4 a viac-izbový byt

Obytná plocha

75 m2

POČET IZIEB

4

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230000585

Mestské bývanie vo vysokom štandarde.

Realitná kancelária OREA, Vám exkluzívne ponúka nové nadštadardné bývanie v polyfunkčnom dome nachádzajúcom sa v TOP lokalite Dolného Kubína – Veľký Bysterec.
Nový rozmer moderného bývania Vám poskytne jedinečný projekt s menom Zelená lipa, ktorý ponúka 21 dostupných moderných bytov a jeden nebytový priestor na prízemí s vlastným vchodom.

Skladba bytov s dôrazom na vysoké kritériá kvality bývania pozostáva z garsóniek (25 m2) 2-izbových (50 m2) 3-izbových (75 m2) a 4-izbových bytov (80m2) pričom niektorým z nich prislúchajú veľkometrážne zelené terasy alebo lóggie.

Byty sú dodávané v štandarde, ktorý zahŕňa:

kompozitné podlahy v obytných miestnostiach
keramické obklady a dlažby v kúpeľniach
základné zriaďovacie predmety v kúpeľniach s WC
príprava na napojenie kuchynskej linky
podlahové kúrenie
povrchové úpravy stien a stropov
interiérové bezfalcové dvere
protipožiarne bezpečnostné vchodové dvere
veľkoformátové hliníkové okná
exteriérové tienenie

Jedná sa o rekonštrukciu bývalého hotela Zelená lipa, kde prvé a druhé nadzemné podlažie ostáva pôvodné a zvislými nosnými prvkami budú železobetónové stĺpy. Na pokračujúcich dvoch podlažiach 2NP a 3NP sú navrhované železobetónové konštrukcie. Zvislé nosné konštrukcie ustúpeného podlažia 4NP tvoria oceľové stĺpy. Strechu nad ustúpeným podlažím tvorí trapézový plech a celoročne vegetačný skalničkový koberec. Obvodový plášť bytového domu je murovaný z tvárnic, okrem ustúpeného podlažia, ktoré bude zhotovené zo sendvičových farmacell dosiek. Exteriérovú časť obvodového plášťa tvorí kombinácia tehlového pásika a plechového panelu.

Súčasťou každého bytu je aj vlastná pivnica a kvalitu bývania zabezpečí interiérový výťah, videovrátnik, ktorý je súčasťou štandardu a tiež veľké množstvo novovybudovaných parkovacích miest.

Nádherný projekt z dielne oceňovaného Architektonického štúdia Atrium v Košiciach je situovaný v bezkonkurenčnej lokalite, kde je v pešej dostupnosti všetka občianska vybavenosť – škôlky, školy, reštaurácie, vrátane mestského kultúrneho strediska a športovísk mesta, populárny cyklochodník popri rieke, ako aj vyhľadávaná rekreačná zóna Gäceľ.

Kompletné informácie nájdete na webovej stránke www.zelenalipa.sk alebo si ich vyžiadajte priamo u makléra.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    SKOLAUDOVANÉ: Byty v jedinečnom projekte Zelená lipa v Dolnom Kubíne na predaj