0948 623 125 facebook

TOP ponuka priestoru na podnikanie v BEŠEŇOVEJ

320 000 €

LOKALITA

Bešeňová, okres Ružomberok

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Hotel

Obytná plocha

213 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 4273900

Ponúkame na predaj priestor na podnikanie, ktorý sa nachádza v turisticky vyhľadávanej obci a v srdci Liptova, v malebnej obci Bešeňová.

Priestory sa nachádzajú v apartmánovom dome MyMara, ktorý prešiel kompletnou prestavbou z hotela v roku 2019, a slúžili ako prevádzka reštaurácie s cukrárňou.

Nachádzajú na prízemí a dispozične pozostávajú zo zimnej presklenej terasy, reštaurácie s barovým pultom, dámskeho a pánskeho WC, kuchyne, miestnosti na pečenie a skladov.

Výmera priestorov je 189 m2 + zimná terasa 24 m2.

Nebytové priestory majú vynikajúcu polohu s vysokým pohybom turistov a patria k nim aj parkovacie miesta v počte 7 kusov.

Plne vyhovujú gastro prevádzke, ktorej služby využívali okrem externých aj majitelia a hostia 28 apartmánov ktoré sa nachádzajú priamo v polyfunkčnom dobe ale takisto ponúkajú možnosť prispôsobiť priestory podľa vlastných predstáv. V prípade záujmu je možné odkúpiť aj vybavenie reštaurácie.

Nebytový priestor je vhodný okrem gastro prevádzky aj na inú komerčnú prevádzku, nakoľko v okolí je vynikajúci pohyb potencionálnych zákazníkov.

Bešeňová patrí medzi TOP rekreačné lokality na Slovensku. Ponúka bohaté možnosti zimnej či letnej rekreácie, doplnenej v každom prípade o nádhernú prírodnú scenériu. Ročne ju navštívi cca 800 000 návštevníkov.

Kúpou tejto nehnuteľnosti a následným prenájmom, môžete získať pasívny príjem, takže ak Vás táto ponuka zaujala neváhate ma kontaktovať.

Kúpna cena nehnutľnosti je 320 000 € + DPH.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    TOP ponuka priestoru na podnikanie v BEŠEŇOVEJ