0948 623 125 facebook

Developerské projekty

gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modromodra gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modromodra

Sme hrdí na naše bezkonkurenčné poznatky v oblasti nehnuteľností, ktoré sú založené na znalostiach a skúsenostiach našich maklérov. Svedčí o tom aj mnoho úspešne zrealizovaných developerských projektov.

logo

Bytový komplex BYTY NA NÁMESTÍ

Bytový komplex – BYTY NA NÁMESTÍ sa nachádza na najexkluzívnejšej adrese mesta Dolný Kubín, a to priamo na Hviezdoslavovom námestí. Jedná sa o 13 bytov s vlastným parkovacím miestom. Vynikajúca dostupnosť a občianska vybavenosť podčiarkuje túto výnimočnú lokalitu a štýlové bývanie.

Prejsť na ponuku
LEBENSKI_identita-01

Apartmány Lebenski

Na tento sa veľmi tešíme. Jedná sa o exkluzívne apartmány v jedinečnej lokalite v Starom Smokovci. Z bývalej ozdravovne developér buduje 40 prémiových apartmánov. Vďaka top lokalite, budete mať svoje obľúbené vrcholy hneď za rohom.

Prejsť na ponuku
Brezovina

Apartmánový dom Brezovina

Apartmánový dom Brezovina je ďalší z projektov, ktorý si našich klientov získal nielen svojou príjemnou lokalitou obce Oravské Veselé, ale aj výhodami kvalitnej a komplexnej nehnuteľnosti. Projekt Brezovina ponúka okrem 51 moderných apartmánov aj polyfunkčné priestory, ako kaviareň, fitness centrum, požičovňa elektrobicyklov či skialpového vybavenia. Majitelia apartmánov si môžu taktiež vychutnať oddych vo wellness.

Prejsť na ponuku
bešeň

Apartmány Bešeň

Apartmánový dom Bešeň sa nachádza v srdci Liptova, v známej obci Bešeňová, ktorá patrí medzi špičku rekreačných oblastí Slovenska. Nie je tak len kvôli obľúbenému Aquaparku Bešeňová, ale aj vďaka ďalším možnostiam letnej alebo zimnej rekreácie, ktoré ponúka krásna okolitá príroda. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú Nízke Tatry, Západné Tatry, Chočské vrchy alebo Liptovská Mara.

Prejsť na ponuku
logo-zelena-lipa-dark

Polyfunkčný dom Zelená lipa

Nový rozmer moderného bývania poskytuje  jedinečný projekt s menom Zelená lipa, ktorý ponúka 21 dostupných moderných  bytov a jeden nebytový priestor na prízemí s vlastným vchodom. Jedná sa o nové nadštadardné bývanie v  polyfunkčnom dome nachádzajúcom sa v TOP lokalite Dolného Kubína – Veľký Bysterec. Bývanie v Zelenej lipe je určené pre tých, ktorí hľadajú výbornú lokalitu, vysoký komfort bývania, nadčasovú architektúru a ekologické riešenia.

Prejsť na ponuku
hillside

Apartmánové domy Hillside Kubínska Hoľa

Predstavujeme unikátne architektonické dielo – Hillside, nachádzajúci sa v srdci Dolného Kubína, na Kubínskej holi. Aj takto môžeme nazvať tento jedinečný projekt v podobe troch veží projektu Hillside, kde sme pre zákazníkov priniesli 52 apartmánov a 1 wellness prevádzku. Vysoký dôraz sa kládol na kvalitný návrh dispozície všetkých jednotiek, z ktorých je, vďaka umnému natočeniu všetkých veží, fantastický výhľad na okolitú oravskú prírodu.

Javorina

Bytový dom Javorina

Bytový dom Javorina sa nachádza v obci Mútne, blízko mesta Námestovo. Tento projekt ponúkal možnosť bývania v krásnom prostredí, ktoré poskytuje maximálne súkromie, perfektnú lokalitu, príjemné a štýlové bývanie v novostavbe. Vybudovaných bolo 13 bytových jednotiek 3 obchodné priestory na prenájom.

MyMara logo 4

Bytový dom s polyfunkciou MyMara v Bešeňovej

Jedinečné apartmány MyMara sa nachádzajú v obľúbenej lokalite Liptova. Z veľkého záujmu o skvelú lokalitu išlo o cenovo dostupné apartmány v Bešeňovej s bohatými možnosťami letnej a zimnej rekreácie.

gerdig (1)

Polyfunkčný dom Gerdig

Polyfunkčný dom Gerdig v Dolnom Kubíne je situovaný v centre sídliska Brezovec, v bezprostrednej blízkosti nemocnice. Kompletnou rekonštrukciou bývalého stredoškolského internátu vzniklo 14 jedinečných bytov s vynikajúcou kompletnou občianskou vybavenosťou a zároveň aj 9 nadštandardných priestorov pre rôzne služby súvisiace najmä so zdravotnou starostlivosťou. Cieľom developera bolo pripraviť moderné a vzdušné priestory vo vysokom štandarde, ktorý uspokojil aj tých najnáročnejších záujemcov.

logo_borovica

Apartmánový dom Borovica

Bývanie v prírode a predsa aj meste. Apartmánový dom Borovica Vás nadchne svojím krásnym a tichým prostredím. Projekt Borovica sa nachádza na okraji Dolného Kubína, v blízkosti strediska Kubínskej hole. Nachádza sa tu 7 apartmánov. Dispozične bol apartmán navrhnutý tak, aby vyhovoval aj náročným klientom a benefitom tohto projektu je výhľad na kopce a lúky, kde aj ranná káva chutí inak.
mačičkovo2

Mačičkovo 2

Úspešným projektom Mačičkovo 2 v lyžiarskom stredisku Kubínska hoľa sa nadviazalo na predchádzajúci projekt Mačičkovo 1, v ktorom developer pripravil ďalších 11 000 m2 stavebných pozemkov,  ktoré sa napojili na existujúcu kanalizačnú a vodovodnú sieť a dobudovali sa novú vetvu cestného telesa. Týchto 13 pozemkov sa v rekordne krátkom čase vypredalo.

macickovo-logo@05x-300×199

Mačičkovo

Predstavujeme Vám výnimočný projekt Mačičkovo. Jednalo sa o 20 stavebných pozemkov v prekrásnej prírode, priamo na Kubínskej holi, v tesnom susedstve známeho lyžiarskeho strediska. Pozemky sa predávali s inžinierskymi sieťami (vodovodná, kanalizačná a elektrická prípojka), s prístupom po novovybudovanej asfaltovej ceste. Z pozemkov je krásny panoramatický výhľad na Západné Tatry, Chočské vrchy a Nízke Tatry. Spolu s juhovýchodnou orientáciou pozemkov, poskytuje novým majiteľom výdatnú dávku slnečného svitu, srší toto miesto tou správnou energiou.

 

Párnica

Rodinné bývanie v Párnici

Rodinné bývanie Párnica, je projekt, ktorý spája bývanie na vidieku a skvelú dostupnosť do neďalekého mesta Dolný Kubín, ktoré sa nachádza len 9 km od obce Párnice. Je to radová zástavba piatich, dvojpodlažných domov s výbornými funkčnými dispozíciami miestností. Každý z domov má vlastnú záhradku a dve parkovacie státia. Orientácia domov na juhozápad umožňuje využívať dostatok svetla v celom dome. Vynikajúca dispozícia domov, nízka energetická náročnosť a dobrá dostupnosť do mesta Dolný Kubín sú hlavnými benefitmi, ktoré tento projekt rodinného bývania v Párnici priniesol.

logo_lucenkova

Lucenkova

Projekt Lucenkova je obchodné a administratívne centrum v centre mesta Dolný Kubín. V úplne zrekonštruovanej trojpodlažnej administratívnej budove vznikli nadštandardné kancelárske priestory na 1. podlaží bol vybudovaný priestranný obchodný priestor, ktorý sa v súčasnosti využíva ako reštaurácia.

logo_turiec

Bytový dom Turiec

Bytový dom Turiec sa nachádza vo Vrútkach. V rámci realizácie došlo k prestavbe staršieho bytového domu na 16 bytov, zamerané na rodiny s deťmi. Na priľahlých pozemkoch sa developér rozhodol zrealizovať park, vysadili zeleň, osadili detské ihrisko a mobiliár. Park slúži výlučne vlastníkom bytov z Bytového domu Turiec a posúva tento projekt o level vyššie.

logo_medicentrum

Medicentrum v Dolnom Kubíne

Na mieste Medicentra sa nachádzala budova, ktorá pôvodne slúžila ako policajná stanica. Blízkosť nemocnice, ktorá stojí neďaleko,  priviedla developérov k myšlienke súkromného medicínskeho centra. Vzniklo tak na predaj 9 amlulancií, lekáreň a 10 garáží.