0948 623 125 facebook

Služby, s ktorými Vám pomôžeme

gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modromodra gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modromodra

Sprostredkovanie predaja

Rovnako ako Vy, aj my chceme, aby predaj prebehol v čo najkratšom čase, bezpečne, hladko a za cenu, ktorá je férová pre predávajúceho, ako aj pre kupujúceho.

Čítaj viac

Sprostredkovanie prenájmu

Nájomca neplatí iba za prenajaté priestory. Nájomné automaticky zahŕňa aj skutočnosť, že s nehnuteľnosťou ako aj s poskytnutým vybavením nemá nájomca žiadne starosti.

Čítaj viac

Development

Ako jedna z mála realitných kancelárií máme skúsenosti so spoluprácou s investormi a developermi veľkých projektov, ktorých cieľom je prispieť k rozvoju nášho regiónu, zvýšiť kvalitu života nás všetkých a podporiť turistický ruch.

Čítaj viac

Stanovenie trhovej ceny

Akú hodnotu má Váš dom, byt, či iná nehnuteľnosť? Pri určovaní trhovej ceny nehnuteľnosti zohrávajú úlohu mnohé faktory, ako napríklad aktuálne trhové podmienky, stav nehnuteľnosti či lokalita. Je to cena, za ktorú by bolo reálne možné v danom čase nehnuteľnosť predať alebo kúpiť.

Čítaj viac

Profi fotografie

Pri vytváraní predajných ponúk nehnuteľností spolupracujeme s profesionálnymi fotografmi, ktorý nám pripravia fotodokumentáciu nehnuteľnosti, dodajú nám krásne fotky z vtáčej perspektívy, nový pohľad na pozemok, či okolie rodinného domu a podobne. Netreba snáď ani hovoriť, že práve vďaka profesionálnym fotografiám inzerát na internete zaujme väčšie množstvo ľudí, máme viac obhliadok a predaj ide rýchlejšie.

Fotogaléria