0948 623 125 facebook

Chcem predať svoju nehnuteľnosť

gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modromodra gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modromodra

OREA patrí medzi realitné kancelárie s profesionálnym prístupom ku klientom, s dôrazom na budovanie dlhodobých vzťahov a hodnôt so zákazníkmi. Sme spoľahlivá realitná kancelária, pôsobiaca na realitnom trhu už viac ako 16 rokov.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

  Napíšte nám …

  Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete bližšie informácie, vyplňte formulár a budeme Vás v čo najkratšom čase kontaktovať.

  Ochrana osobných údajov

  Správa odoslaná

  Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

  S nami to ide jednoducho

  Rozhodli ste sa predať Vašu nehnuteľnosť a istotne už máte aj svoju predstavu o cene. Hneď v tomto prvom kroku by ste si však mali položiť otázku, či máte dostatok času a odborných znalostí na to, aby ste si bezpečný predaj zabezpečili sami. Ak sa rozhodnete obrátiť sa na odborníkov, je tu zopár tipov, na ktoré by ste mali pamätať.

  Správny výber realitnej kancelárie rozhoduje o úspešnosti predaja. Zistite si o realitke základné informácie, ako je dĺžka pôsobenia na trhu, aký má tím maklérov, koľko resp. aké nehnuteľnosti má v ponuke, aké doplnkové služby poskytuje a podobne. Veľa Vám napovie aj to, či je v mieste predaja známa, má dobré meno a v akých priestoroch sídli.

  Ak ste sa rozhodli pre konkrétnu realitnú kanceláriu či makléra, napíšte mu alebo zavolajte a dohodnite si stretnutie. Celým procesom predaja by Vás mal sprevádzať jeden maklér, ktorý bude poznať Vaše požiadavky a preferencie. Prvé stretnutie by sa malo uskutočniť priamo na nehnuteľnosti. Počas neho Vám maklér podrobne vysvetlí ďalší postup.

  Po vzájomnej dohode s realitným maklérom obe strany podpíšu zmluvu o sprostredkovaní, ktorá bude obsahovať podmienky predaja, kúpnu cenu, odplatu realitnej kancelárie a jasne definované práva a povinnosti oboch strán. Pozorne si návrh zmluvy pred podpisom prečítajte, aby ste boli informovaný o všetkých jej náležitostiach.

  Maklér na základe podpísanej zmluvy zabezpečí všetky služby súvisiace so sprostredkovaním predaja. Prvým krokom bude vytvorenie ponuky na predaj nehnuteľnosti, vrátane vyhotovenia profesionálnych fotografií. Bude nasledovať zverejnenie ponuky, jej propagácia a obhliadky s potenciálnymi kupujúcimi.

  Realitný maklér vyhotoví kúpnu zmluvu a po jej uzavretí dohliadne na inkasovanie kúpnej ceny. Následne maklér zabezpečí odovzdanie nehnuteľnosti, prepis vlastníckych práv na správe katastra a odhlášky energií.

  Po úspešnom uzavretí všetkých transakcií odovzdáva faktúru za svoje služby.

  Príďte nás navštíviť

  Realitná kancelária: OREA, s.r.o.

  Jánoškova 1545

  026 01 Dolný Kubín

  Zobraziť na mape
  plettac