0948 623 125 facebook

Sprostredkovanie predaja

gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modromodra gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modromodra
Sprostredkovanie  predaja  je základnou   činnosťou väčšiny realitných kancelárií. My, v spoločnosti Orea, chceme najmä uľahčiť život našim klientom, ušetriť ich čas a zabezpečiť spokojnosť na oboch stranách – u predávajúceho aj u kupujúceho.

Sprostredkovať predaj neznamená “iba” napísať kúpnu zmluvu. Naši makléri aktívne nehnuteľnosť propagujú a  vyhľadávajú  potenciálnych záujemcov. Naše dlhoročné  skúsenosti,   profesionálny, no zároveň osobný prístup ku klientom zaistí hladký, rýchly a bezpečný priebeh predaja. Nemusíte “znovu objaviť koleso,” keď sa chystáte predať nehnuteľnosť. My vieme ako na to.

Sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti zahŕňa tieto služby:

Vytvorenie ponuky na predaj nehnuteľnosti

Reklama a propagácia nehnuteľnosti prostredníctvom rôznych kanálov, ako sú realitné portály, vývesky, direct mailing, osobné oslovenie potenciálnych záujemcov a i.

Právny servis

Obhliadky

Uzavretie dohody, resp. predkupnej zmluvy medzi predávajúcim a kupujúcim

Pomoc pri vybavení úveru

Vypracovanie a uzavretie kúpnej zmluvy

Ďalšie činnosti ako je komunikácia s katastrom pri prevode vlastníckych práv, odhlásenie dodávky energií, odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi a pod.

detail-sluzby-obrazok

Máte záujem o danú službu? Radi vám pomôžeme.