0948 623 125 facebook

Development

gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modromodra gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modromodra gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modrozlta gulicka-modromodra

Naša realitná kancelária OREA sa môže pochváliť, okrem bežných sprostredkovateľských služieb pri predaji a prenájme nehnuteľností, aj úspešnou spoluprácou pri realizácii developerských projektov. Ak máte záujem o spoluprácu pri Vašom projekte, prečítajte si viac v sekcii Developerské projekty, alebo nás kontaktujte.

Kľúčom k úspechu je poznanie cieľového zákazníka. Ak hľadáte partnera pre realizáciu developerského projektu, radi sa s Vami podelíme o naše skúsenosti a odborné znalosti, ktoré sme nadobudli počas 16 rokov pôsobenia na trhu v oblasti realít.

IMG-9247-1-scaled

Čo, kde, kedy, pre koho a za koľko. Začneme dôslednou prípravou: uskutočníme prieskum trhu, analýzu demografických faktorov, zvolíme vhodnú lokalitu a správne načasovanie. Dôležitý je aj výber správneho typu nehnuteľnosti, dispozičného riešenia, úrovne vybavenia a dostupnosť v rámci siete pozemných komunikácií. Počas realizácie Vášho investičného zámeru zabezpečíme vhodný marketing, pomôžeme pri výbere a získaní financovania šitého na mieru a uskutočníme profesionálny predaj. Spokojnosť zákazníkov je na prvom mieste a vedie k úspešnému dosiahnutiu Vášho cieľa.

BL_Lipa_04_03 (2)

Investorom a developerom ponúkame širokú paletu služieb, počnúc konzultáciami so základným poradenstvom a končiac partnerskou spoluprácou, ktorej obsah, v závislosti od rozsahu a štádia, v ktorom sa ten-ktorý projekt nachádza, zahŕňa aj tieto činnosti:

  • vyhľadanie a analýza investičnej príležitosti, zhodnotenie rizík,
  • prieskum trhu, identifikácia cieľovej skupiny zákazníkov a ich možností,
  • návrh a konzultácia zamerania projektu, jeho najvhodnejšieho technického, dispozičného a architektonického riešenia,
  • rokovania a vyjednávania s obchodnými partnermi a orgánmi verejnej správy,
  • určenie optimálnej cenovej politiky a spôsobov financovania,
  • marketingové činnosti súvisiace s predajom,
  • realizácia predaja nehnuteľnosti spolu so zabezpečením komplexného zmluvného aparátu,
  • správa nehnuteľnosti, prípadne iné porealizačné činnosti.
b3
detail-sluzby-obrazok

Máte záujem o danú službu? Radi vám pomôžeme.