0948 623 125 facebook

Exkluzívny rodinný dom so záhradou v meste

390 000,00 €

LOKALITA

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinné domy

Obytná plocha

135 m2

Rozloha pozemku

236 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230000429

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť krásny rodinný dom v najlepšej možnej lokalite v meste. Tento úžasný dom sa nachádza v zástavbe rodinných domov s príjemnou atmosférou a má všetko, čo potrebujete na pohodlný a šťastný život.

Dispozícia domu je rozdelená tak, aby poskytovala optimálny pohodlnejší život pre celú rodinu. Na prízemí nájdete priestornú obývaciu izbu, kuchyňu, špajzu a modernú kúpeľňu. Nevýhodou bude zrejme aj garáž, ktorá poskytuje bezproblémové parkovanie pre vaše vozidlo bez toho, aby ste sa museli starať o parkovanie.

Na poschodí sa nachádzajú tri veľké spálne, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre celú rodinu. Okrem toho tu nájdete ďalšiu kúpeľňu, šatník a oddelené WC. Každá miestnosť je premyslene navrhnutá s dôrazom na pohodlie a praktické využitie priestoru.

Dom je obklopený krásnou malou záhradou, ktorá poskytuje príjemné miesto na oddych a relax po náročnom dni. Okrem toho vám záhrada umožňuje vychutnávať si vonkajšie aktivity s rodinou a priateľmi.

V prípade záujmu o tento úžasný rodinný dom neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr. Toto je skutočná príležitosť na získanie domova, ktorý si zaslúžite v jednej z najlepších lokalít v meste.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Exkluzívny rodinný dom so záhradou v meste