0948 623 125 facebook

Rodinný dom v Párnici na predaj

95 000,00 €

LOKALITA

okres Dolný Kubín, Párnica

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinné domy

Obytná plocha

131 m2

Rozloha pozemku

386 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230000241

V obci Párnica, ktorá leží v juhozápadnej časti Oravy, ponúkame na predaj rodinný dom umiestnený na rovinatom pozemku o výmere 386 m2, priamo pri cestnej komunikácii.

Rodinný dom je po čiastočnej rekonštrukcii, pripravený na dotvorenie podľa vlastných predstáv.

Pozostáva z 2 podlaží. Na 1. NP sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, špajza, 2 izby a kúpeľňa s WC v rekonštrukcii. Nasleduje 2. NP, ktoré má svojou rozlohou obrovský potenciál na dotvorenie ďalšej obytnej zóny.

Kúrenie je zabezpečené s kotlom na pevné palivo. Rodinný dom je napojený na elektrinu, vodu. Okná sú z časti plastové a z časti pôvodné a strešnú krytinu má škridlu. Vedľa domu je predpríprava na pripojenie sa na plyn a kanalizáciu.

Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii je možné využívať na trvalé bývanie s dobrou občianskou vybavenosťou (autobusová zastávka v blízkosti, obchod, materská škola,…), taktiež aj na rekreačné využitie (komerčný prenájom alebo vlastná rekreácia). V blízkosti je vyhľadávané lyžiarske stredisko SKI PARK Kubínska hoľa, AquaRelax – rodinný aquapark, Oravský hrad, najnavštevovanejší hrad Slovenska a priamo v obci je múzeum Izba starých materí, Náučný chodník Párnické jazerá… .

Pre viac informácií som Vám k dispozícii.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Rodinný dom v Párnici na predaj