0948 623 125 facebook

Hotel Arman v Nižnej na Orave

2 500 000,00 €

LOKALITA

Nižná, okres Tvrdošín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Hotel

Obytná plocha

1313 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20220112

Ponúkame na predaj zabehnutý hotel Arman v Nižnej ktorý bol v roku 2012 skolaudovaný po kompletnej rekonštrukcii, nadstavbe a prístavbe. Hotel sa ponúka na predaj kompletne zariadený.

Rekonštrukcia hotela prebiehala naozaj precízne, pretože ponúka kompletné ubytovacie, stravovacie, športové aj relaxačné využitie. K dispozícii je 6 poschodí ktoré sú využité rôzne. Výmera pozemku pod stavbou je 1313 m2

Klientelu ktorá hotel využíva, očarí tiché prostredie aj komfort služieb. Služby hotela sú vhodné pre rodiny s deťmi, rekreačne orientovaných klientov, organizovanie spoločenských akcií, teambuildingov aj školení.

Špecifikácia hotela

– Ubytovanie – ponúka 45 moderne plne zariadených izieb so samostatným sociálnym zariadením. Celková kapacita s využitím všetkých lôžok je 110 osôb.

– Stravovanie – k dispozícii je reštaurácia s kapacitou 140 osôb, ku ktorej patrí aj veľká terasa

– Relax zóna – ponúka kaviareň ktorá je rozložená na dvoch poschodiach s nádhernými výhľadmi, oddych v lobby bare pri recepcii a taktiež bowlling. Na usporiadanie akcií je k dispozícii vináreň a salónik.

– Wellness zóna – relaxovať môžete v trojpodlažnom wellnesse, ktorého dominantou je ruská baňa, vôbec prvá na Orave. K dispozícii je taktiež parná sauna, fínska sauna, infra sauna s oddychovými zónami, masáže, fitness, bazén, vírivka aj detský kútik.

Technická špecifikácia hotela:

– Ústredné vykurovanie z 2 kotlov na peletky

– Kombinácia radiátorov a podlahového kúrenia

– Hliníkové okná a dvere s izolačným dvojsklom

– Hotelový kartový systém

– Napojenie na kanalizáciu

– Možnosť napojenia na plyn

– Konštrukcia objektu zo železo-betónového skeletu

Hotel sa nachádza v lokalite, odkiaľ máte všade na skok. V zime využívané lyžiarske strediská ( Kubínska hoľa, Roháče – Spálená, Racibor, Zuberec – Janovky), v lete aquaparky ( Meander Thermal Oravice, Tatralandia, Aquapark Bešeňová, Aquarelax Dolný Kubín) a množstvo ďalších aktivít.

Hotel je k dispozícii ihneď aj s možnosťou dlhodobého prenájmu, tak ak Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať.

Kúpna cena 2 500 000 € + DPH

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Hotel Arman v Nižnej na Orave