0948 623 125 facebook

Moderná hala na prevádzkové a výrobné účely

549 000,00 €

LOKALITA

okres Dolný Kubín, Oravská Poruba

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Komerčné objekty - iný komerčný objekt

Obytná plocha

570 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 3645

Ponúkame Vám na prenájom novostavbu priemyselnej haly vhodnú na rôzne účely. Halu je možné využiť na skladovanie, showroom, servis, výrobu, obchod a iné.  Novostavba haly je situovaná v blízkosti mesta Dolný Kubín, v obci Oravská Poruba. 
 
K hale je dobrý prístup pre potreby príjazdu kamiónom alebo väčšími dopravnými prostriedkami. Hala disponuje 2 veľkými elektrickými otvárateľnými bránami pre vykladanie nadrozmerného nákladu. Do haly je tiež zabezpečený vstup klasickými dverami. K hale patria dve kancelárie, jedna z nich s kuchynským kútom a toaleta
 
Hala je vykurovaná vysoko efektívnym plynovým kotlom, je kvalitne zaizolovaná a vyhotovená. Hala zabezpečuje nadštandardne čisté pracovné prostredie aj pre hygienicky náročnejšie prevádzky.
 
Celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom, objekt je napojený na vodu, odpad, elektrinu, internet a plyn. Parkovanie k objektu je zabezpečené na vlastnom pozemku.
 
K hale patrí pozemok o celkovej výmere 1418 m2. Pozemok je kompletne nanovo vyasfaltovaný, môže slúžiť na parkovanie alebo prekládku tovaru. Súčasťou predaja je aj časť plechových skladov oproti hlavnej hale.
 

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Moderná hala na prevádzkové a výrobné účely