0948 623 125 facebook

Obytný súbor s 20 bytmi a rodinným domom.

dohodou

LOKALITA

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Komerčné objekty - iný komerčný objekt

Obytná plocha

2100 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 3402

Ponúkame na predaj novostavbu obytného súboru stavieb vo vyhľadávanej časti Dolného Kubína, na Veľkom Bysterci.
 
Obytný súbor pozostáva zo 4 samostatných budov:
 
Objekt č. 1
14 bytov
 
V objekte sa nachádza 14 kompletne zariadených bytov. Je tu 5 jednoizbových bytov, 8  dvojizbových bytov a 1  trojizbový byt.  Stavba je postavená z Ytongu 37, 50 cm + 10 polystyrén. Všetky byty sú kompletne zariadené s kuchynskou linkou a sanitou v kúpeľniach. Každý byt má vlastný elektrický kotol a samostatné maranie vody a elektriny. Objekt je napojený na kanalizáciu.
 
Objekt č. 2 
4 byty s terasami
 
V objekte sa nachádzajú 4 samostatné  byty. Stavba je postavená z Ytongu 37, 50 cm + 10 polystyrén. Všetky byty sú zariadené s kuchynskou linkou a sanitou v kúpeľniach. Každý byt má vlastný elektrický kotol a samostatné maranie vody a elektriny. Objekt je napojený na žumpu.
 
Objekt č. 3
 2 byty + komerčný priestor na prevádzku
 
V objekte sa nachádzajú 2  byty v podkroví. Stavba je postavená z Ytongu 37, 50 cm + 10 polystyrén.  Byty sú  zariadené s kuchynskou linkou a sanitou v kúpeľniach. Každý byt má vlastný elektrický kotol a samostatné maranie vody a elektriny. Objekt je napojený na kanalizáciu. Na prízemí objektu je komerčný priestor vhodný na akýkoľvek typ prevádzky/obchodu.
 
Objekt č. 4
Rodinný dom
 
Rodinný dom je postavený z Ytongu 37,50 cm + minerálna vata 10  cm. Rodinný dom pozostáva z prízemia kde sú dve obývacie izby, kuchynská časť, vináreň s klimatizáciou a terasou. Prvé podlažie rodinného domu pozostáva z 3 spální, 1 pracovne a balkóna.
 
Obytný súbor je na predaj ako celok, bez možnosti rozdelenia. Súbor ponúka rôzne môžnosti podnikania alebo samotného rodinného bývania. Mesačný príjem z prenájmu všetkých bytov v obytnom súbore je cca 5000 Eur.
 

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Obytný súbor s 20 bytmi a rodinným domom.