0948 623 125 facebook

Horská chata TRAFO na Kubínskej holi

598 000,00 €

LOKALITA

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Chalupy, chaty

Obytná plocha

350 m2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230000464

Ponúkame Vám na predaj chatu TRAFO na Kubínskej holi. Chata sa nachádza v najlukratívnejšej lokalite priamo v stredovej časti strediska SKI Kubínska hoľa.

Chata pozostáva z troch podlaží, z toho dvoch podkorvných. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza reštauračná časť s kuchyňou barom, skladmi, kúpeľňou a vonkajšími terasami, jednou zimnou a jednou otvorenou.

V ubytovacej čatsi je k dispozícii 8 izieb, každá izba je vybavené televízorom. Na prízemí sa nachádza štvorlôžková izba s kúpeľňou + WC a šešťlôžková izba s poschodovými posteľami.
Na poschodí sa nachádzajú dve štvorlôžkové a dve šesťlôžkové s poschodovými posteľami. Zrekonštruované sociálne zariadenia sa nachádzajú na spoločnej chodbe. V podkroví sa nachádzajú 2 – izby štvorlôžková a trojlôžková.

Chata je napojená na vodu, elektrinu a kanalizáciu. Chata má nesmierne veľký potenciál v rámci rýchlo sa rozrastajúceho strediska SKI Kubínska hoľa. Je tu možné pokračovať v zabehnutom systémú reštaurácie a ubytovania pre lyžiarske školy, taktiež však s investíciou je možné objekt prebudovať na apartmány, reštauráciu a iné.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Horská chata TRAFO na Kubínskej holi