0948 623 125 facebook

Exkluzívne: Dvojpodlažný 3 – izbový apartmán na Kubínskej holi

259 900,00 €

LOKALITA

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - Mezonet

Obytná plocha

78 m2

Poschodie

4

Počet poschodí

4

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 4273937

Ponúkame Vám na predaj výnimočný dvojpodlažný 3 – izbový apartmán v projekte Hillside na Kubínskej holi, v jednom z najrýchlejšie sa rozrastajúcich lyžiarskych stredísk na Slovensku.

Projekt apartmánových domov Hillside ponúka výnimočnú architektúru, kvalitné materiály, dokonalé umiestnenie do krásnej Oravskej prírody a v neposlednom rade nádherné výhľady na Západné Tatry, Chočské vrchy, Malú Fatru a Kubínsku hoľu. Projekt Hillside pozostáva z troch veží X, Y a Z.

Súčasťou projektu Hillside je wellness centrum v stredovej veži Y. Wellness centrum pozostáva z vírivej vane, fínske sauny, parnej sauny, interiérového a exteriérového tepidária s výhľadom na Západné Tatry.

Samotný apartmán sa nachádza vo veži ,,X“ Apartmán pozostáva z veľkometrážnej obývacej izby spojenej s kuchynskou časťou. Celý priestor je zo zvýšeným šikmým stropom, čo výrazne zvyšuje atraktivitu užívania apartmánu. Dominantou apartmánu je jeho strešná terasa s výmerou 24 m2. Z terasy je nádherný výhľad na Západné Tatry a tiež na samotnú zjazdovku. Na terase je príprava na jacuzzi. Z obývacej izby sa prechádza do spálne, tiež zo zvýšeným stropom. Zo spálne sa dá ďalej dostať do štýlového podkrovného priestoru/ďalšej spálne. Kúpeľňa je spojená s WC a sprchovým kútom.

Apartmán je vykurovaný elektrickým podlahovým kúrením. K apartmánu patrí tiež veľká pivnica v suteréne apartmánového domu. Vo všetkých vežiach sú kvalitné výťahy. K apartmánu patrí jedno parkovacie miesto pred apartmánovým domom.
Apartmán je možné využívať na vlastné potreby ale taktiež na komerčné prenajímanie.Apartmánové domy Hillside sa nachádzajú približne 800 m od lyžiarskeho strediska SKI Kubínska hoľa, ktorého zimná sezóna je na špičkovej úrovni no letná sezóna príliš nezaostáva vďaka budovaniu nových atrakcií (jazero, člnkovanie, bike park, zipline, detský park, tarzania, náučný chodník, terénne trojkolky,)

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Exkluzívne: Dvojpodlažný 3 – izbový apartmán na Kubínskej holi