0948 623 125 facebook

Lukratívny horský apartmán s terasou a wellnessom na Kubínskej holi

225 650,00 €

LOKALITA

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - 2-izbový byt

Obytná plocha

47 m2

POČET IZIEB

2

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230063

Ponúkame Vám na predaj kvalitne zariadený 2 – izbový apartmán v projekte Hillside na Kubínskej holi, v jednom z najrýchlejšie sa rozrastajúcich lyžiarskych stredísk na Slovensku.
Projekt apartmánových domov Hillside ponúka výnimočnú architektúru, kvalitné materiály, dokonalé umiestnenie do krásnej Oravskej prírody a v neposlednom rade nádherné výhľady na Západné Tatry, Chočské vrchy, Malú Fatru a Kubínsku hoľu. Projekt Hillside pozostáva z troch veží X, Y a Z.
Súčasťou projektu Hillside je wellness centrum vo vedľajšej veži. Wellness centrum pozostáva z vírivej vane, fínske sauny, parnej sauny, interiérového a exteriérového tepidária s výhľadom na Západné Tatry.

Samotný apartmán sa nachádza vo veži ,,Z“.Apartmán pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou so vstavanými spotrebičmi s výhľadom na Veľký Choč a Západné Tatry. Ďalej je tu spálňa, tiež s východom na terasu. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, umývadlo a WC. Z obývacej izby je východ na veľkometrážnu terasu. Súčasťou predaja je kompletné, kvalitné zariadenie apartmánu. Nábytok na mieru a kvalitné a štýlové obklady dodávajú apartmánu jedinečnú atmosféru horského prostredia . Apartmán je vykurovaný elektrickým podlahovým kúrením. K apartmánu patrí tiež veľkometrážna pivnica do ktorej sa dá ísť priamo z apartmánu. Pivnicu je možné prerobiť na plnohodnotnú izbu.Vo všetkých vežiach sú kvalitné výťahy. K apartmánu patrí jedno parkovacie miesto pred apartmánovým domom.

Apartmán je možné využívať na vlastné potreby ale taktiež na komerčné prenajímanie. Apartmánové domy Hillside sa nachádzajú približne 800 m od lyžiarskeho strediska SKI Kubínska hoľa, ktorého zimná sezóna je na špičkovej úrovni no letná sezóna príliš nezaostáva vďaka budovaniu nových atrakcií (jazero, člnkovanie, bike park, zipline, detský park, tarzania, náučný chodník, terénne trojkolky,)

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Lukratívny horský apartmán s terasou a wellnessom na Kubínskej holi