0948 623 125 facebook

Exkluzívny 3 – izbový apartmán v projekte Hillside

229 000,00 €

LOKALITA

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - 3-izbový byt

Obytná plocha

59 m2

Poschodie

1

Počet poschodí

1

POČET IZIEB

3

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230000592

Ponúkame Vám jedinečný, priestranný 2,5 izbový apartmán v krásnom projekte Hillside na Kubínskej holi. Apartmánové domy Hillside ponúkajú najvyšší štandard rekreačného bývania. Sú vzdialené od lyžiarskeho strediska cca 800 m. Sú osadené v krásnej prírode s výhľadmi na Západné Tatry a Malú Fatru. Súčasťou apartmánových domov je wellnessové centrum.

Samotný apartmán pozostáva z priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne, spacieho kúta a kúpeľne. Súčasťou predaja apartmánu je všetko zariadenie. Z obývacej izby je východ na priestranný balkón/terasu.

K apartmánu patrí jedno vyznačené parkovacie miesto a priestranná pivnica. V apartmáne je elektrické podlahové kúrenie. Náklady na prevádzku apartmánu sú nízke. Apartmán má elektronickú kľučku s možnosťou otvárania na diaľku. Tiež ohrev teplej vody je možný na diaľku. Stavba samotná má cca 2 roky, stále je v záruke.

Apartmán je možné využívať na vlastné potreby ale taktiež na komerčné prenajímanie.Apartmánové domy Hillside sa nachádzajú približne 800 m od lyžiarskeho strediska SKI Kubínska hoľa, ktorého zimná sezóna je na špičkovej úrovni no letná sezóna príliš nezaostáva vďaka budovaniu nových atrakcií (jazero, člnkovanie, bike park, zipline, detský park, tarzania, náučný chodník, terénne trojkolky,)

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/
erik-nemcik

Erik Nemčík

SENIOR REALITNÝ MAKLÉR

Všetky nehnuteľnosti makléra

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Exkluzívny 3 – izbový apartmán v projekte Hillside