0948 623 125 facebook

3 – izbový byt v Novoti na predaj s garážou aj záhradkou

89 000,00 €

LOKALITA

Novoť, okres Námestovo

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - 3-izbový byt

Obytná plocha

63 m2

Poschodie

2

Počet poschodí

2

POČET IZIEB

3

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 20230000423

Realitná kancelária OREA, Vám exkluzívne ponúka na predaj plnohodnotný 3-izbový byt o výmere 63 m2, ktorý je situovaný v malebnej a rýchlo rozrastajúcej sa obci Novoť.

Byt sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží bytového domu, ktorý má len 6 bytov, teda ponúka maximálny komfort a súkromie. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby, dvoch spální, kúpeľne a oddeleného WC.

Byt je v pôvodnom no udržiavanom stave, čo predstavuje pre nového majiteľa možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.

Obrovským benefitom bytu je, že k nemu prislúcha pivnica na prízemí bytového domu, veľká drevená garáž, detský záhradný domček a záhradka.

Bytový dom je situovaný priamo v centre obce no zároveň ponúka súkromie, ktoré evokuje bývaniu v rodinnom dome. K dispozícii je záhradné posedenie a parkovanie priamo pred bytovým domom. V súčasnosti sa realizujú plány na rekonštrukciu strechy a menších úprav v celom bytovom dome, čo prispeje k lepšej úrovni a vyššej hodnote celého bytového domu.

Občianska vybavenosť je na vynikajúcej úrovni. K dispozícii sú obchody, kostoly, základná škola, materská škola, reštaurácie, športoviská a nádherná príroda s možnosťou rôznorodej turistiky.

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    3 – izbový byt v Novoti na predaj s garážou aj záhradkou