0948 623 125 facebook

Terasový 3-izbový apartmán v projekte Brezovina v obci Oravské Veselé

187 900,00 €

LOKALITA

okres Námestovo, Oravské Veselé

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byty - 3-izbový byt

Obytná plocha

175 m2

POČET IZIEB

3

Detaily ponuky

Číslo nehnuteľnosti: 4274008

Apartmány stvorené pre oddych aj bývanie

Realitná kancelária OREA vám, exkluzívne ponúka 3-izbový apartmán v apartmánovom dome Brezovina, ktorý je situovaný v tichej časti obce Oravské Veselé.

Apartmány budú dokončené v štádiu štandard vo výmere 122 m2 – 175m2 s možnosťou celoročného využitia. Apartmánový dom Brezovina je vynikajúca investícia pre širokú škálu klientov, preto využite unikátnu príležitosť vo vyhľadávanej lokalite oravskej prírody.

Terasové apartmány majú v štandarde aj prípravu na krb a prípravu na vírivku na terase.

Aktuálne fotky z výstavby a vizualizácie sú dostupné na webe.

Apartmány budú dodávané v štandarde, s kompletne dokončenými podlahami, vnútornou omietkou vymaľovanou na bielo, interiérovými dverami s obložkovými zárubňami, obkladmi, dlažbami a zariaďovacími predmetmi v kúpeľniach a WC. Súčasťou štandardu budú aj vchodové protipožiarne dvere a príprava na osadenie kuchynskej linky.

Ku každému apartmánu bude prislúchať okrem veľkorysej terasy aj pivničná kobka a parkovacie miesto.

K dispozícii bude aj požičovňa skialpového vybavenia či elektrobicyklov, reštaurácia, fitness a dokonca aj wellness priamo na prízemí budovy.

Interiér opisujú slová ako jednoduchosť, elegancia a sofistikovanosť. Využiteľnosť priestoru, detské ihrisko či neďaleké garáže v prízemí sú súčasťou premysleného exteriéru.

Možnosť pravidelných a stabilných výnosov z krátkodobého či dlhodobého prenájmu, nakoľko apartmány sú vzhľadom k svojej lokalite perspektívnou investičnou príležitosťou.

Okolitá príroda sa vyznačuje výraznými protikladmi. V zime je Orava drsná a chladná, čo otvára možnosti pre viaceré zimné športy. V lete naopak ponúka príjemné počasie s množstvom rôznych voľnočasových aktivít. Oravské Beskydy na hraniciach Slovenska a Poľska ponúkajú možnosti turistiky a oddychu ako v zime, tak i v lete.Známe a navštevované miesto počas horúcich letných dnívhodné pre realizáciu vodných športov, rybačky či oddychu pri vode. Oravská priehrada tiež ponúka možnosť navštíviť Slanický ostrov so zachovaným Kostolom Povýšenia sv. Kríža. V letnej sezóne je dostupný loďou premávajúcou z prístavu na Slanickej Osade. Prírodná voda nie je pre každého. Pre milovníkov bazénov sa neďaleko u susedov nachádza najväčší aquapark v Poľsku – Chocholowskie Termy. Blízke okolie je obklopené aj lyžiarskymi strediskami. Oravské Veselé má obecné lyžiarske stredisko neďaleko komplexu apartmánov. Ski Grúniky – Sihelné (8km) prevádzkuje večerné lyžovanie s prísľubom kvalitného osvetlenia. V prípade dobrých poveternostných podmienok stredisko v Krušetnici okrem lyžovania (18,5 km) otvára aj zimné klzisko na korčuľovanie. V najstudenšej doline v Oravskej Lesnej (26,4 km) garantuje Orava Snow prevádzku celého strediska aj v prípade nedostatku prírodného snehu.

Kompletné info o projekte nájdete na webovej stránke www.brezovina.sk

https://rkorea.sk/ochrana-sukromia/

    Mám otázku ohľadom tejto ponuky

    Ochrana osobných údajov

    Správa odoslaná

    Ďakujeme za záujem, budeme Vás kontaktovať.

    Terasový 3-izbový apartmán v projekte Brezovina v obci Oravské Veselé